خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

با انتشار اخباری مبنی بر اعطای شهروندی در ازای خرید خانه در ترکیه، بازار املاک ترکیه حرکت پیدا کرد. اتباع خارجی بسیاری با انتشار این اخبار اقدام به سرمایه گذارای در بازار املاک ترکیه کردند، بنابر قوانین جدید ترکیه اتباع خارجی میتوانند حتی بدون داشتن اقامت ترکیه، اقدام به خریداری ملک در ترکیه کنند.

با به رسمیت شناخته شدن این قانون بسیاری از اتباع خارجی برای خرید خانه از ترکیه اقدام کردند. در این راستا مطالبات مهم خرید خانه، روز به روز در حال افزایش میباشد. بر اساس این قوانین خرید ملک در ترکیه، توافقات رسمی در مورد انتقال خانه باید قطعا در دفاتر ثبت اسناد و املاک منطقه ی ملک ثبت گردید و تمامی فرآیند به طور کامل انجام پذیرد.

محدودیت های شکل گرفته برای اتباع خارجی جهت خرید خانه در ترکیه چیست؟

شرایط تعیین شده برای خرید ملک در ترکیه در سال 2022 - طینت

با انتشار اخبار مبنی بر خرید خانه در ترکیه و شهروندی ترکیه، بازارهای املاک و مستغلات کاملا فعال شد و قیمت مسکن در ترکیه مقدار بسیار زیادی افزایش پیدا کرد. سرمایه گذاران خارجی که می خواهند اقدام به خرید خانه و یا زمین در ترکیه کنند باید حتما از تمامی قوانین و مقررات روز ترکیه مطلع بوده و از محدوریت های اعمال شده آگاهی داشته و سپس اقدام به خرید و فروش ملک در ترکیه کنند.

برای مثال اگر اموال غیرمنقول فرد در خاک ترکیه، مساحت کلی آن از 30 هکتار بیشتر باشد، امکان خرید بیشتر وجود ندارد، همچنین از دیگر محدودیت ها میتوان به این مورد اشاره کرد که در منطقه ی نظامی اتباع خارجی نمی توانند اقدام به خریداری ملک کنند و اگر ملک و یا زمین مورد علاقه ی آن ها در نزدیکی منطقه ی نظامی بوده باید حتما به اداره های مرتبط برای اخذ  اجازه جهت خرید ملک در آن منطقه مراجعه کنند. برای دریافت اطلاعات دقیق و بیشتر درباره ی خرید خانه در ترکیه به وبسایت معتبر https://www.melares.com/fa/ مراجعه کنید.

Back To Top